Zápisem do obchodního rejstříku u Městským soudem v Praze dne 21. července 1999 vznikla společnost IRS Servis, s.r.o.

Firma IRS Servis, s.r.o. je soukromá stavebně - obchodní společnost založená fyzickými osobami, které již dříve podnikali v oblasti stavebnictví ať už jako soukromě podnikající osoby, tak pracující ve vedoucích funkcích stavebních společností. Hlavním předmětem podnikání je inženýrská činnost, to je komplexní stavební servis od vypracování studie objektu, zajištění stavebního povolení, prováděcího projektu, vlastní realizace a stavebního dozoru, až po kolaudaci.

IRS Servis, s.r.o. se především specializuje na realizaci projektů pro bydlení, zejména rodinné domy, obytné domy, modernizace podkroví včetně přístaveb a nástaveb, ale i průmyslových objektů - jak tradičními postupy, tak i systémem lehké nosné konstrukce z galvanizované oceli vycházející z montovaných dřevostaveb kanadského typu.

IRS Servis, s.r.o. disponuje kompletním zázemím externích specialistů, kteří se podílejí na vlastním návrhu i realizaci díla. I když se vychází ze základní typové řady řešení rodinných domů, je každá zakázka firmy IRS Servis, s.r.o. pojata jako individuální proces, kdy se poskytují služby vycházející z konkrétních představ, požadavků ale především možností každého zákazníka.

Dále IRS Servis, s.r.o. nabízí zákazníkům kompletní služby při zajišťování jednotlivých subdodávek, oprav a udržovacích prací, rekonstrukce, zateplovací systémy fasád, elektro, topenářské a instalatérské a další stavební práce.

Od května 2009 jsme na seznamu odborných dodavatelů programu
ZELENÁ ÚSPORÁM , v rámci které provádíme zateplování bytových objektů.
Od září 2012 spolupracujeme na projektu evropské unie
Proficient.

Naším cílem je zabezpečení požadavků na kvalitu, garance, ale i ekonomiku realizovaného díla. Na všechny práce obsažené v našich nabídkách, můžeme zadavateli poskytnout uspokojivé reference a záruky na plnění termínů a kvality díla, vč. atestů a certifikátů použitých výrobků.

Pouze vysoce seriózním a odpovědným přístupem mají dnešní firmy šanci získat zákazníka a udržet si jeho přízeň. IRS Servis, s.r.o. k nim chce patřit...

Ing. Tomáš Šimon

jednatel společnosti
IRS servis s.r.o , Polská 1560/7, Praha 2, 120 00, 603 551 789